previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
101 квартал, 10Г
Ціна: 13557,50 грн. з ПДВ

ОРЕНДА. ЧЕРВОНА ЛІНІЯ! ПРИМІЩЕННЯ ПІД ОФІС 101-Й КВАРТАЛ, 10Г

ОПИС:

Найкращий офіс в нагірній частині, знаходиться на «червоній лінії», головного проспекту міста, на зупинці "Троїцький ринок." Вся інфраструктура в 3-х хвилинній доступності: «Міський сад», «Троїцький Ринок», «Маркетопт», « АТБ», ТК «Сіті Центр», «Полтаваобленерго».

Офіс має окремий вхід, складається з кабінетів, коридорів, приймальної, касової зони, технічного приміщення та санвузлів. Кабінети мають прямокутну конфігурацію, добре освітлені дають можливість зонування простору 34,9 м,кв., 8,4 м.кв., 26 м.кв., 13,2 м.кв., 12,3 м.кв., 11,3 м.кв.
Загальна площа офісу 159,5 м.кв.

Вхід та фасадна частина добре проглядаються з дороги. При плануванні приміщення врахована можливість введення в ньому банківської діяльності. Зручне транспортне сполучення та комфортні умови дають можливість створення ідеального офісу. 
Приміщення обладнане охоронною та пожежною сигналізацією. Передбачений паркінг біля комплексу, також є можливість розміщення рекламної та інформаційної вивіски.

Додатково здається:

Офіс розташований на першому поверсі. Офіс складається з 2 кабінетів та коридору. Кабінети  мають прямокутну конфігурацію, дають  можливість зонування простору. Площа двох кабінетів 36,3 м. кв та 4 м. кв. Загальна площа офісу 41,3 м. кв.

Власник об'єкта є платником ПДВ.