IMG_0068
IMG_0075
7B6F8754-5EE0-47A6-8EA3-19741016A65B
IMG_0081
IMG_0073
IMG_0083
Виставочно-торгівельний центр_1
Виставочно-торгівельний центр_2
previous arrow
next arrow
IMG_0068
IMG_0075
7B6F8754-5EE0-47A6-8EA3-19741016A65B
IMG_0081
IMG_0073
IMG_0083
Виставочно-торгівельний центр_1
Виставочно-торгівельний центр_2
previous arrow
next arrow
вул. Київська, 66
Ціна: 51 935,00 грн. з ПДВ

ОРЕНДА. КОМПЛЕКС БУДІВЕЛЬ ТОРГОВО-ОФІСНОГО ЦЕНТРУ ПО ЧЕРВОНІЙ ЛІНІЇ С ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ ВУЛ. КИЇВСЬКАЯ, 66

ОПИС:

Комплекс будівель торгово-офісного центру по червоній лінії с земельною ділянкою, що розташована за адресою м. Кременчук, вул. Київська, 66 включає:
- торговельний майданчик автоцентру, офісні приміщення;
- підсобні приміщення: санвузол, душова, теплогенераторна.

Комплекс будівель виставково-торговельного центру фасадною частиною виходить на вул. Київська, добре з нею проглядається. Комплекс обгороджений металевим парканом на залізобетонному фундаменті в комплекті з металевими воротами. Проїзди і проходи по території заасфальтовані. Територія облагороджена, розбиті газони з декоративними деревами і рослинами.

1. Приміщення автоцентру обладнано системою водопостачання та водовідведення, електропостачання, теплопостачання від газової теплогенераторної, охоронною сигналізацією з виведенням на пульт охорони, установкою автоматичної пожежної сигналізації, мережею Інтернет, системою вентиляції. По периметру будівлі автоцентру встановлено зовнішнє освітлення. Фундамент - бетон. Цоколь оброблений керамічною плиткою. Стеля - "Амстронг", стіни - частково - цегляні, частково - бетонні блоки. Покрівля - металочерепиця по металевому каркасу. Перекриття - залізобетон.

Загальна площа - 385,41 кв.м. Має два поверхи: площа першого поверху 274,7 кв.м. На першому поверсі розміщені приміщення автосалону площею 98 кв.м (встановлені металопластикові розсувні ворота з склінням) і 90,9 кв.м (оснащені ролетними воротами). Приміщення автосалону має панорамне скління на металопластикових конструкціях, сприяє гарній видимості автомобілів або інших товарів, виставлених на продаж. Пол автосалону - керамічна плитка світлого кольору. Крім приміщень автосалону на першому поверсі знаходиться основне приміщення площею 47,1 кв.м. (Зона оформлення) і підсобне приміщення площею 16,2 кв.м.

Перший поверх оснащений санвузлом з умивальником і душовою (1,7 кв.м і 1,5 кв.м. відповідно), стіни і підлогу яких облицьовані керамічною плиткою. Другий поверх загальною площею 110,7 кв.м. має 4 окремих кабінету, придатних для розміщення офісу. Вікна - металопластикові, оснащені металевими решітками. Двері - дерев'яні. Пол кабінетів і сходова частина приміщення облицьовані керамічною плиткою світлого кольору.

2. Приміщення СТО
Загальна площа - 143,4 кв.м. Стіни і фундамент - бетонні. Перекриття - залізобетон. Пол - заливний бетонний. Вікна - металопластикові, обладнані гратами. Висота - 5,7 м. Ворота металеві, висувні, ролетні висотою 4,0 м. Приміщення опалюється інфрачервоним випромінювачем RADI - HIAT 25. Є можливість установки «Булер'яна». У складі має кімнату відпочинку / оформлень з великими вітринами вікнами, що виходять в зал СТО (підлога - керамічна плитка, стеля - панелі типу «Амстронг»), і два підсобних приміщення на другому поверсі з металопластиковими вікнами (виходять в зал СТО).

3. Приміщення гаражу. Загальна площа - 54,6 кв.м. Висота гаражу - 3,6 м. Покрівля - металева, утеплена. Фундамент - бетонний. Стіни - металеві, утеплені ( «сендвіч» панелі з обох сторін). Ворота - металеві, двосекційні. Є яма, обкладена керамічною плиткою. Також яма є безпосередньо біля гаража (бетонна в комплекті з металевими сходами). Приміщення опалюється інфрачервоним випромінювачем RADI - HIAT 10. Є можливість установки «Булер'яна».

4. Двоповерхова будівля котельні загальною площею 27,1 кв.м. на першому поверсі має кімнату відпочинку, санвузол з умивальником і душовою для клієнтів та відвідувачів автосалону або працівників СТО. У приміщенні другого поверху (вхід із зовнішньої металевої сходах) знаходиться обладнання системи теплопостачання та теплогенераторної. Будинки комплексу розташовані на двох земельних ділянках площею 0,2854 га та 0,0318 га, право власності на які оформлено у власника в установленому законом порядку.